Referencie

Family
Day

Prosight

Toto leto sme zorganizovali zábavný deň pre jeden z tímov Prosight a ich rodiny, celý nesený v téme Marvel. Každý milovník Marvelu si vedel nájsť to svoje. Všetci sa mohli odfotiť so svojím obľúbeným hrdinom, deti si mohli dať namaľovať tvár ako postavičky z filmov, skúsiť si streľbu z luku či airsoftovej zbrane. Organizovali sme turnaje v beach volejbale či v paintballe s pomocou skvelých moderátorov a zabávačov Sketch Bros, ktorý nám spríjemnili celý deň. Deň končil zábavou s Beer Pongom a DJom až do rána.

Firemný
večierok

Slovak Parcel Service

30 úspešných rokov na trhu si zaslúži krásnu oslavu a takú presne usporiadali v Slovak Parcel Service s našou spoluprácou. Večierok sme pomohli organizačne zastrešiť už od začiatku, cez pozývanie hostí, recalling až po samotný deň D. Priniesli sme okrem krásnych hostesiek čaro zrkadlových balerín, ktoré vítali hostí pri príchode. Dekoráciu nádherného priestoru Pontón sme vyvrcholili hviezdnym nebom, ktoré každému dvihlo dojem z akcie v kombinácii s nočnou panorámou mesta nad Dunajom.

Promo
kampaň

Wolt

Dokopy 14 zastávok s našim stánkom po celom Slovensku! V spojení s unikátnou arénou 1vs1 futbal, virtuálnou realitou a FIFA zónou s najnovšími PS5 konzolami sme robili nábor nových používateľov aplikácie Wolt. Naše krásne promotérky a promotéri oslovovali nových potenciálnych zákazníkov a zároveň im ponúkali možnosť zapojenia sa do rôznych súťaží o zľavy na objednávky, či burgre a pizze zdarma.

 

 

Naši klienti

Scroll to Top